ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 12992

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

57

Rok vybudovania

2017

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte 2 izbový byt v tichej lokalite s jednoduchým parkovaním a bez akýchkoľvek ďalších investícií!?

Vaša Realitná ponúka na predaj  2 izbový kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt o veľkosti 57 m2 na poslednom 3 poschodí 3 poschodového bytového domu na ulici Tkáčska na Starom sídlsiku v Prievidzi.

LOKALITA

Veľmi pokojná, tichá časť Starého sídliska s jednoduchým parkovaním pred bytovým domom. V blízkosti sa nachádza mestský park, detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, MHD, atď. V podstate kompletná občianska vybavenosť.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z 2 vchodov a 3 poschodí  a prešiel rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, nová strecha a jej izolácia.

BYT

o rozlohe 57 m2 sa nachádza na poslednom treťom poschodí trojposchodového bytového domu s kvalitnými plastovými oknami a balkónom

Dispozícia bytu je následovná: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, priestranná denná miestnosť, kuchyňa s oknom na východnú svetovú stranu, obývačka, predsieň z ktorej sa vstupuje do spálne s balkónom do západnej svetovej strany. V byte bola vymenená komplet elektroinštalácia, plastové okná, rozvody, podlahy, kúpelňa, WC. Rekonštrukcia zahŕňala aj výmenu kuchynskej linky za novú kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi a vymurovanie jadra kúpeľne a WC. Súčasťou bytu je okrem skríň aj stôl so stoličkami, svietidlá, posteľ, gauč a ďalšie štýlové doplnky. K bytu patrí aj prestrešený balkón a veľká pivnica v suteréne.
Byt sa predáva čiastočne zariadený.

VÝHODY

POLOHA, BALKÓN, REKONŠTRUKCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Podobné nehnuteľnosti