PREDANÉ – ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM

PREDANÉ – ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM

PREDANÉ – ŠTÝLOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 15507

Izby

5

Kúpeľne

2

Rozloha

190 m2

Rozloha pozemku

543 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Radi by ste kúpili štýlový rodinný dom s bazénom bez ďalších investícií?

Vaša Realitná predáva zariadený štýlový rodinný dom s bazénom v obci Nitrianske Pravno.

LOKALITA:

ponúka bývanie v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou /škola, škôlka, zdravotné stredisko, potraviny, drogéria, reštaurácia a samozrejmosťou je krčma:)/ pokojné bývanie so službami malého mesta. Obec Nitrianske Pravno je zasadená medzi lúkami a horami, čo znamená príjemný zdravý vzduch a prechádzky prípadne cykloturistika sú do slova na dosah. Obec je od okresného mesta Prievidza vzdialená 12km, čo je asi 15minút autom. Zástavka autobusu je od domu vzdialená asi 200m.

DOM:

je postavený na rovinatom pozemku z tehly a strecha je z betónových škridiel KM Beta. Dom je zateplený na obvode z dvora a na streche je ako zateplenie minerálna vlna. Posledná rekonštrukcia bola urobená pred tromi rokmi a spočívala v renovácií kúpeľne a vo výmene kuchyne a iné. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba vybavená vstavaným šatníkom a pohodlnou štýlovou sofou. Ďalej vľavo je kúpeľňa a hosťovská izba s rozkladacou sofou a TV. Od vchodu vpravo sa vstupuje do dennej časti a to priamo do kuchyne s jedálňou a ďalej sa vchádza do obývacej izby, ktorej dominantou je priestranný gauč a neprehliadnuteľný krb. Na poschodí je pracovňa, na mieru zariadená detská izba a priestranná spálňa so šatníkom. Dovolíme si povedať, že v dome sú použité nadštandardné materiály a je vybavený väčšinou značkovým nábytkom a zariadením. Nehnuteľnosť sa predáva tak ako je na fotografiách, teda zariadená.

PREDMETOM PREDAJA NIEJE ZARIADENIE OBÝVAČKY A PRACOVNE.

VÝHODY:

LOKALITA, ZARIADENÝ, BAZÉN, PRIESTRANNÝ ALTÁNOK S GRILOM, PARKOVACIE MIESTO VO DVORE POD STRECHOU.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel.  0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti