PREDANÉ – TOP lokalita – 3 izbový byt Prievidza Ul. I. Krasku 65 m2

PREDANÉ – TOP lokalita – 3 izbový byt Prievidza Ul. I. Krasku 65 m2

PREDANÉ – TOP lokalita – 3 izbový byt Prievidza Ul. I. Krasku 65 m2

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13946

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

65

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Popis bytu

Vaša Realitná vám ponúka na predaj trojizbový byt s lodžiou v atraktívnej časti sídliska Zapotôčky , presnejšie na Ul. I. Krasku v Prievidzi.

Lokalita bytu:

Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome vo veľmi vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky, ktorá ponúka svojou polohou kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, potraviny lekáreň, MHD, škola, škôlka, pošta, OC Korzo, Tesco/ v tesnej blízkosti nákupné centrá. Presnejšia adresa bytu je  Ul. I. Krasku. V rámci dvoru bytového domu pribudlo nové, moderné detské ihrisko, čo určite ocenia rodiny s deťmi, nové chodníky, asfaltová cesta.

Bytový dom:

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplenie bytového domu. Následne bola vymenená strecha a plastové okná v celom vchode.

Byt:

Nachádza sa na 2. poschodí z 4 poschodového bytového domu s výťahom. Byt je v pôvodnom stave. Okná v byte sú plastové, súčasťou okien sú vertikálne žalúzie. Bytové jadro je umakartové, podlahy PVC. Zvyšok bytu je v pôvodnom stave.

Izby sú orientované do dvoch svetových strán, sever ( spálňa, izba)  a juh (kuchyňa, obývačka). Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. Podlahová plocha bytu predstavuje 65 m2.

K bytu patrí lodžia a pivnica v spoločných priestoroch bytového domu.

Výhody bytu:

TOP lokalita

rekonštrukcia podľa svojich predstáv

bezproblémové parkovanie

čistý vchod

Byt je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Možné financovanie aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Bojnická cesta 4.

Podobné nehnuteľnosti