PREDANÉ – Veľkometrážny byt s balkónom Nitrianske Pravno 64 m2 2/3 p.

PREDANÉ – Veľkometrážny byt s balkónom Nitrianske Pravno 64 m2 2/3 p.

PREDANÉ – Veľkometrážny byt s balkónom Nitrianske Pravno 64 m2 2/3 p.

Predaj

info v RK

  • byt pravno 2 podorys
  • DSC_1132
  • DSC_1133
  • DSC_1135
  • DSC_1139
  • DSC_1142
  • DSC_1145
  • DSC_1146
  • DSC_1149
  • byt pravno

ID Nehnuteľnosti :

 27870

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

64

Rok vybudovania

1980

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte veľkometrážny byt v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou ?

Vaša Realitná ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v bytovom dome na ulici Školská v  Nitrianskom Pravne v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti.

Byty v obci môžu mať špecifické charakteristiky a výhody, ktoré sa líšia od tých v meste. Medzi výhody bývania v obci patria obvykle nižšie náklady na bývanie a možnosť vlastného záhradkárstva či pestovania plodín. Vidiecke prostredie tiež môže ponúknuť pokojnejšiu a viac priateľskú atmosféru, blízkosť k prírode a možnosti outdoorových aktivít.

LOKALITA BYTU:

ponúka bývanie v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou /škola, škôlka, zdravotné stredisko, potraviny, drogéria, reštaurácia a samozrejmosťou krčma:) pokojné bývanie so službami malého mesta. Obec Nitrianske Pravno zasadená medzi lúkami a horami, čo znamená príjemný zdravý vzduch a prechádzky prípadne cykloturistika sú do slova na dosah. Obec od okresného mesta Prievidza vzdialená 12km, čo je asi 15minút autom. Zástavka autobusu od domu vzdialená asi 200m.

BYTOVÝ DOM:

pozostáva z 2 vchodov a je trojposchodový. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala v zateplení, výmeny vchodových dverí, nový elektrický vrátnik, prístrešok nad vchodom do bytovky.

BYT:

o rozlohe 63 m2, pozostáva : chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, šatník s elektrickým kotlom, obývacia izba, spálňa s výstupom na balkón. Pôvodný stav okrem výmeny okien za plastové a elektrický bojler. Samozrejmosťou je prístup na internet. K bytu patrí aj pivnica v suteréne. Orientácia bytu  do východnej a západnej svetovej strany. Parkovanie pred bytovkou je bezproblémové.

Výhodou taktiež spomínané samostatné kúrenie a zohrievanie teplej vody. Náklady cca 120 eur mesačne.

Zmenou dispozície možno urobiť pekný priestranný trojizbový byt. Voľný ihneď.

VÝHODY BYTU:

TOP LOKALITA, DISPOZÍCIA, BALKÓN

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel.  0915 756 855 alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti