PREDANÉ – Veľkometrážny trojizbový byt balkón Dlhá ulica Prievidza

PREDANÉ – Veľkometrážny trojizbový byt balkón Dlhá ulica Prievidza

PREDANÉ – Veľkometrážny trojizbový byt balkón Dlhá ulica Prievidza

Predané

info v RK

  • byt_008
  • byt_007
  • byt_009
  • byt sever - 82 m2 - balkon, loggia, komora

ID Nehnuteľnosti :

 16052

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

84

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Ak hľadáte pekný a zariadený byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Prievidza, určite si nenechajte ujsť túto ponuku.

Vaša Realitná ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 a pol izbový byt po rekonštrukcii s balkónom a zariadením.

Lokalita bytu:

Vyhľadávaná lokalita mesta Prievidza s kompletnou občianskou vybavenosťou Dlhá ulica. V tesnej blízkosti sa nachádzajú : potraviny, škola, školka, športoviská, atď. Dostupnosť MHD je cca. 5 minút od bytového domu, kde je autobusová zastávka. V tesnej blízkosti máme Námestie slobody, obchodný dom rozvoj, ale aj pekné prostredie v okolí.

Bytový Dom:

V rámci zateplenia boli vymenené všetky schodišťové okná a vstupné dvere z oboch strán domu za plastové, ako aj nový elektronický vrátnik. Bytový dom je zateplený.

Dispozícia bytu:

Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, šatník, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou, spálňa a detská izba,

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 84 m2. Orientovaný je do severnej a južnej svetovej strany. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu.

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach  veľkoplošné laminátové podlahy , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná v celom byte  plastové so žaluziami. V priestrannej kúpeľni umiestnená vaňa, využiteľná ako sprchovací kút,  taktiež aj umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku. Kuchyňu na mieru so spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút. Samozrejmosťou zrekonštruovaného bytu sú nové rozvody vody,sadrokartónové stropy, stierky , ale aj  interiérové drevené dvere. Veľkou pridanou hodnotou je taktiež úložný priestor, ktorého máte v byte dostatok. V každej obytnej izbe umiestnená vstavaná skriňa, na chodbe komoda a botník. K bytu taktiež patrí veľký balkón a murovaná pivnica v suteréne.

Byt možno opísať mnohými pozitívami ako napríklad :

– pekný výhľad
– podlahová plocha bytu
– zateplený bytový dom
– čistý, upravený a zrekonštruovaný vchod
– ideálna orientácia
– kompletná rekonštrukcia

Byt je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ, s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná + s.r.o., Prievidza, Bojnická cesta 4

 

Podobné nehnuteľnosti