Prenajatá – Zrekonštruovaná a zariadená garsónka Žabník Prievidza

Prenajatá – Zrekonštruovaná a zariadená garsónka Žabník Prievidza

Prenajatá – Zrekonštruovaná a zariadená garsónka Žabník Prievidza

Prenajaté

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13559

Izby

1

Kúpeľne

1

Rozloha

23

Rok vybudovania

2021

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Vaša Realitná ponúka na prenájom peknú garsónku v top lokalite mesta Prievidza.

Lokalita

Lokalita bytového domu ponúka veľmi príjemné a hlavne tiché bývanie takmer v centre mesta Prievidza s kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa na ul. Stavbárov na sídlisku Žabník.

Bytový dom :

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou.  Je zateplený, má plastové okná a taktiež aj zrekonštruované vchody. V bytovom dome je taktiež umiestnený úplne nový moderný výťah pre 6 osôb. Prízemie tvoria pivnice a technické miestnosti. Veľkou výhodou je vlastná kotolňa priamo v bytovom dome.

Byt a vybavenie :

Ide o vzdušný ,slnečný byt. V byte sa nachádzajú veľkoplošné laminátové podlahy, interiérové dvere na mieru, sanita, sprchovací kút, nové obklady, dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi . Byt je kompletne zariadený – nábytok, gauč, vstavané spotrebiče,  rozkladací gauč, závesy. Samozrejmosťou je prístup na internet a digitálna TV.  Orientácia bytu je do južnej svetovej strany. Umiestnený je na 4. poschodí zo 47.  Podlahová plocha bytu predstavuje 22 m2.

Výhody prenájmu:

presvetlený byt,  tiché prostredie, zariadenie

Cena  €/mesiac s energiami. Voľný ihneď.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o.,  Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti