PREDANÉ -Zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Bukovčana Prievidza sídl. Zapotôčky 72 m2

PREDANÉ -Zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Bukovčana Prievidza sídl. Zapotôčky 72 m2

PREDANÉ -Zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Bukovčana Prievidza sídl. Zapotôčky 72 m2

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 12798

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

72

Zastavaná plocha

Layer 1 72

Rok vybudovania

2020

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Popis bytu

Vaša Realitná vám ponúka na predaj zrekonštruovaný trojizbový byt s lodžiou v atraktívnej časti sídliska Zapotočky , presnejšie na Bukovčana v Prievidzi.

 

Lokalita:

Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome vo vyhľadávanej lokalite sídliska Zapotôčky, ktorá ponúka svojou polohou kompletnú občiansku vybavenosť /obchody, potraviny lekáreň, MHD, škola, škôlka, pošta,/ v dostupnej blízkosti nákupné centrá. Presnejšie sa byt nachádza na Ul. Bukovčana. V rámci dvoru bytového domu pribudlo nové, moderné detské ihrisko, čo určite ocenia rodiny s deťmi, nové chodníky, asfaltová cesta.

Bytový dom:

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplenie obytného domu sa uskutočnilo v r. 2015. Následne bola vymenená strecha a plastové okná v celom vchode.

Byt:

Nachádza sa na 1. poschodí z 7 bytového domu s výťahom. Prešiel kompletnou rekonštrukciou jadra, kúpeľne, komplet všetkých rozvodov v byte. Ide úplne novú rekonštrukciu dokončenú v januári roku 2021. Okná v byte sú plastové, súčasťou okien sú vertikálne žalúzie. Ďalej sú tu položené plávajúce podlahy, keramické obklady, dlažba, omietky. V byte sa taktiež nachádzajú vstavané skrine na chodbe a v izbe. Osadené sú vstupné protipožiarne bezpečnostné dvere. V byte sú sadrokartónové podhľady, stierky a manuálne ovládané osveltenie, ktoré je možné si nastaviť podľa svetlosti.

Kúpeľňa je po rekonštrukcii s komplet novou sanitou. WC je samostatné.

Izby sú orientované do dvoch svetových strán,sever a juh.

K bytu patrí lodžia a pivnica v spoločných priestoroch bytového domu.

Výhody:

lokalita
pekný, zrekonštruovaný byt
slušní susedia
čistý vchod
možnosť okamžitého bývania bez prerábky vzhľadom na súčasný stav

Byt je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Možné financovanie aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

 

Podobné nehnuteľnosti