PREDANÉ – Zrekonštruovaný 4 izbový byt Prievidza ul. Dobšinského 90 m2

PREDANÉ – Zrekonštruovaný 4 izbový byt Prievidza ul. Dobšinského 90 m2

PREDANÉ – Zrekonštruovaný 4 izbový byt Prievidza ul. Dobšinského 90 m2

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 12870

Izby

4

Kúpeľne

1

Rozloha

100

Rok vybudovania

2016

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte priestranné bývanie bez ďalšej investície?

Vaša realitná vám ponúka Exkluzívne na predaj pekný veľkometrážny štvorizbový byt s lodžiou o rozlohe 90 m2 na 1. poschodí 7 poschodového zatepleného bytového domu v atraktívnej lokalite sídliska Zapotôčky.

LOKALITA

Vyhľadávaná lokalita mesta Prievidza s kompletnou občianskou vybavenosťou. Presnejšie ide o ul. Dobšinského. V tesnej blízkosti sa nachádzajú Supermarkety, potraviny, škola, škôlka, športoviská, atď. Dostupnosť MHD je cca. 5 minút od bytového domu, kde je autobusová zastávka.

Bytový Dom

V rámci zateplenia boli vymenené všetky schodišťové okná a vstupné dvere z oboch strán domu za plastové, ako aj nový elektronický vrátnik. Bytový dom je zateplený.

 

Byt a Dispozícia

Dispozične je riešený nasledovne vstupná hala, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa , obývacia izba, spálňa a detská izba, schodište so vstupom do spodnej miestnosti

Podlahová plocha bytu predstavuje 90 m2. Orientovaný je do východnej a západnej svetovej strany. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Vstup do bytu zabezpečujú kvalitné bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové podlahy , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná sú v celom byte sú plastové so žalúziami, doladené peknými závesmi a záclonami. V priestrannej kúpeľni je umiestnená vaňa, využiteľná taktiež ako sprchovací kút so zástenou, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút pre ženy. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský stôl so stoličkami. Samozrejmosťou kompletne zrekonštruovaného bytu sú aj nové rozvody vody, elektroinštalácie, sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové drevené dvere. Veľkou pridanou hodnotou je taktiež úložný priestor, ktorého je v byte dostatok. V každej izbe je umiestnená  skriňa, na chodbe až dve. K bytu taktiež patrí lodžia.

Zaujímavosťou bytu je samostatnosť priestrannej izby nachádzajúcej sa na prízemí, ktoré je prepojená s bytom schodiskom z obývacej izby. Izbu je možné využiť viacerými spôsobmi. Jednak ako ďalšiu obytnú miestnosť, poprípade na podnikateľské účely (kozmetika, dielňa, ručná výroba atď.) alebo aj ako posilňovňu.

Byt možno opísať mnohými pozitívami ako napríklad

– nízke náklady na bývanie

– zateplený bytový dom

– čistý, upravený a zrekonštruovaný vchod

– ideálna orientácia

– kompletná rekonštrukcia

–  využiť izbu na podnikanie

Byt je v osobnom vlastníctve.  Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Video

Podobné nehnuteľnosti