PREDANÉ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA UL. MIŠÍKA 59 m2

PREDANÉ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA UL. MIŠÍKA 59 m2

PREDANÉ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA UL. MIŠÍKA 59 m2

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13986

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

59

Rok vybudovania

2021

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Radi by ste bývali v štýlovom byte, ktorý ešte vonia novotou ?

Vaša Realitná ponúka na predaj 2 izbový byt, ktorý splní očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Byt je kompletne zrekonštruovaný a nachádza sa na 3 najvyššiom poschodí bytového domu vo vyhľadávanej tichej lokalite s vlastným dvorom v tesnej blízkosti Námestia slobody.

LOKALITA

Ponúka pokojné bývanie s jednoduchým parkovaním pred bytovým domom. V blízkosti sa nachádza Námestie slobody, detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny , MHD, atď. Kompletná občianska vybavenosť.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z 3 vchodov a 3 poschodí a prešiel rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, nová strecha a jej izolácia.

BYT

o úžitkovej ploche 59m2 sa nachádza na treťom poschodí bytového domu. Dispozícia bytu je následovná: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, priestranná denná miestnosť s kuchyňou s oknom na východnú svetovú stranu, jedáleň a z priestrannej obývačky sa vstupuje do spálne so vstupom na balkón do západnej svetovej strany. V byte bola vymenená komplet elektroinštalácia, radiátory a plastové okná značky SLOVAKTUAL. Rekonštrukcia zahŕňala aj výmenu kuchynskej linky za novú kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi a vymurovanie jadra kúpelne a WC, vyrovnanie podlahy a následné nalepenie masívnej dubovej podlahy. Súčasťou bytu je okrem vstavaných skríň aj stôl so stoličkami, svietidlá, posteľ s madracami, gauč a ďalšie štýlové doplnky. Samozrejmosťou WC je podomietkový systém a v kúpeľni je moderná vaňa so zástennou využiteľná taktiež ako sprchový kút. Súčasťou kúpelňe je aj umývadlo so skrinkou a radiátor.

Byt bol dokončený v máji 2021.

VÝHODY

KVALITNÉ PRIRODNÉ MATERIÁLY, POLOHA, BALKÓN, REKONŠTRUKCIA, DISPOZÍCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Podobné nehnuteľnosti