PREDANÉ – 2 izbový byt v Prievidzi, 41m2, Ul. T. Vansovej, parkovacie miesto

PREDANÉ – 2 izbový byt v Prievidzi, 41m2, Ul. T. Vansovej, parkovacie miesto

PREDANÉ – 2 izbový byt v Prievidzi, 41m2, Ul. T. Vansovej, parkovacie miesto

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 14755

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

41

Rok vybudovania

2018

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ak hľadáte šikovný investičný byt, určite si nenechajte ujsť túto ponuku.

Vaša Realitná + ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe bytového domu Central.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na Ulici Terézie Vansovej.  Nachádza sa priamo v centre mesta a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako je zdravotné stredisko cca. 3min. chôdze, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Na tej istej ulici sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD cca. 3 minúty od bytového domu, takiež aj autobusová a železničná stanica v Prievidzi.V blízkosti bytového domu máme športový areál SOÚ stavebného, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitness centrum sa nachádza cca. 4 minúty chôdze.

Bytový Dom

V 5. podlažnom bytovom dome sa nachádza 21 bytov. Je rozdelený do 5. nadzemných podlaží a pivničných priestorov.

Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelnotechnickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 ôsob. Má vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou, ktorý poskytuje majiteľom residencie komfort a súkromie. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Súčasťou predaja je aj vlastné garážové parkovacie miesto na parkovisku bytového domu s bránou na diaľkové ovládanie, priamym vstupom do domu, ktoré je už v cene bytu. Bytový dom je orientovaný do severnej a  južnejsvetovej strany,

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov. Pozemok je oplotený a pozdĺž neho je vysadený živý plot. Miesta, ktoré sú súčasťou pozemku, okrem miest so spevneným povrchom, chodníkov a terás  pokrýva zeleň s vysadenými okrasnými rastlinami. V oplotenom areáli je k dispozícii 32 parkovacích miest.

Dispozícia bytu:

Dispozične byt pozostáva: obývacia izba prepojená s kuchynkou, WC a  kúpeľňa so sprchovacím kútom, spálňa.

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 41 m2. Orientovaný je do severnej  svetovej strany. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu.

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach tvoria drevené veľkoplošné podlahy , zvyšok keramické dlažby. Okná v celom byte plastové. V kúpeľni je umiestnený sprchovací kút, umývadlo s úložným priestorom. Menšiu kuchynku na mieru s priestorov na práčku dopĺňa bojler na ohrievanie teplej vody. V rámci novostavby sú samozrejmosťou sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové drevené dvere .  Za veľkú pridanú hodnotu nehnuteľnosti, možno považovať aj moderné elektrické kúrenie prostredníctvom zabudovaných infrapanelov, čím sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie. Súčasťou bytu je taktiež aj priestranná pivnica v suteréne bytového domu.

V súčasnosti je byt využívaný ako kancelária, avšak s ľahkou predstavivosťou si ho môžete dozariadiť na trvalé bývanie. Ako sme už spomenuli, náklady na bývanie sú nízke, čo predurčuje byt ako výhodnú investičnú nehnuteľnosť na účely prenájmu.

Parkovanie k bytu:

K bytu patrí taktiež aj parkovacie státie o veľkosti 16 m2 na súkromnom parkovisku v areáli bytového domu. Zabezpečuje ho kamera a elektricky ovládateľna brána. V prípade záujmu existuje možnosť dokúpiť si ďalšie parkovacie miesto.

 

Byt je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Podobné nehnuteľnosti