Stavebný pozemok Liešťany 571 m2 so stavebným povolením

Stavebný pozemok Liešťany 571 m2 so stavebným povolením

Stavebný pozemok Liešťany 571 m2 so stavebným povolením

Predaj

53 900 €

  • Untitled_1.4.1
  • Untitled_1.2.1
  • Untitled_1.6.1
  • Untitled_1.6.2

ID Nehnuteľnosti :

 27554

Rozloha pozemku

571

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte rovinatý stavebný pozemok vhodný na výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu?

Vaša Realitná vám ponúka krásny, slnečný pozemok v celkovej výmere 571 m2 situovaného v obci Liešťany.

Skvelá príležitosť pre tých, ktorí hľadajú vlastný kúsok raja v krásnom prostredí.

LOKALITA POZEMKU:

Pozemok sa nachádza sa v kľudnej a novovybudovanej tichej lokalite, s dobrou dostupnosťou, v zástavbe novostavieb rodinných domov v obci Liešťany. Lokalita pôsobí veľmi príjemným dojmom bez rušivých zásahov hlavnej cesty, nakoľko ide o novú lokalitu. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Novovznikajúca rezidenčná štvrť sa nachádza v priamom susedstve miestnej časti Dobročná. Táto lokalita slnečná a rovinatá.

Základná občianska vybavenosť ako materská škola, základná škola, pošta, potraviny a menšie obchodné prevádzky sa nachádzajú priamo v obci. V blízkej obci Nitrianske Rudno (4 km) sa nachádza rozšírená občianska vybavenosť o zdravotné stredisko, lekáreň, obchody, reštaurácie a podobne. Plná občianska vybavenosť je v okresnom meste Prievidza (18 km) a v neďalekom meste Nováky (9 km).

Región ponúka bohaté možnosti na športové vyžitie. Okolité lesy vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie. V tesnej blízkosti nájdete vodnú nádrž Nitrianske Rudno vhodnú na rybárčenie, vodné športy, kúpanie..

POZEMOK:

Je ideálneho obdĺžnikového, až štvorcového tvaru s prístupom po vybudovanej asfaltovej ceste, ktorá slúži len pre obyvateľov danej ulice.
Rozmery pozemku :21m x 28m

Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu, inžinierske siete, ako voda, kanalizácia a elektrina sú situované na pozemku.

Veľkou výhodou tohto pozemku – PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

VÝHODY POZEMKU:

STAVEBNÉ POVOLENIE, SLNEČNÝ POZEMOK, VYBUDOVANÉ SIETE

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel.0915 756 855 alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01.

Podobné nehnuteľnosti