PREDANÉ – Veľkometrážny 3 izbový byt Kanianka 95 m2 3/3 p.

PREDANÉ – Veľkometrážny 3 izbový byt Kanianka 95 m2 3/3 p.

PREDANÉ – Veľkometrážny 3 izbový byt Kanianka 95 m2 3/3 p.

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 12872

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

100

Rok vybudovania

2016

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Vaša realitná ponúka na predaj jedinečný veľkometrážny trojizbový byt s lodžiou o rozlohe 100 m2 na 3. poschodí 3 poschodového bytového domu v Kanianke s krásnym výhľadom s výhľadom na les, jazero a ostanú časť novej Kanianky.

LOKALITA

Vyhľadávaná lokalita obce Kanianka s takmer kompletnou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, škola, školka, športoviská, atď. Dostupnosť MHD je cca. 5 minút od bytového domu, kde je autobusová zastávka. Tesne vedľa domu sa nachádza Kanianska priehrada, detské ihrisko a samozrejme na skok to máte aj do prírody.

Bytový Dom

Bytový dom bol skolaudovaný a daný do užívania v r.1998. V rámci zateplenia boli vymenené všetky schodišťové okná a vstupné dvere z oboch strán domu za plastové, ako aj nový elektronický vrátnik. Bytový dom je zateplený. veľmi dobrým dojmom pôsobí samotných vchod, ktorý je čistý a udržiavaný. Taktiež ako je možné vidieť z foto, o okolie domu je veľmi dobre postarané.

Byt a Dispozícia

Dispozične je riešený nasledovne vstupná hala,  WC s kúpeľňou a vaňou, kuchyňa , obývacia izba, spálňa a detská izba, balkón.

Podlahová plocha bytu predstavuje 100 m2. Orientovaný je do severnej a južnej svetovej strany. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží 3 podlažného bytového domu. Vstup do bytu zabezpečujú kvalitné bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové podlahy Quickstep , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná sú v celom byte sú plastové so žaluziami, doladené peknými závesmi a záclonami. V priestrannej kúpeľni je umiestnená vaňa, využiteľná taktiež ako sprchovací kút, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút pre ženy. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský stôl so stoličkami. Samozrejmosťou kompletne zrekonštruovaného bytu sú aj nové rozvody vody, elektroinštalácie, sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové drevené dvere. Veľkou pridanou hodnotou je taktiež úložný priestor, ktorého je v byte dostatok. V každej izbe je umiestnená  vstavaná skriňa. K bytu taktiež patrí veľká priestranná  lodžia a pivnica v suteréne. Pridanou hodnotou bytu je aj klimatizácia nachádzajúca sa v spáľni.

Byt možno opísať mnohými pozitívami ako napríklad

– nízke náklady na bývanie

– čistý, upravený a zrekonštruovaný vchod

– ideálna orientácia

– kompletná rekonštrukcia

–  veľká lodžia

–  TOP lokalita

Zariadenie

Byt sa predáva kompletne zariadený tak ako na foto.

Byt je v osobnom vlastníctve.  Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne.

Podobné nehnuteľnosti