Prenajaté – Kancelárske obchodné priestory so skladovými priestormi v objekte, Priemyselná ul. Prievidza

Prenajaté – Kancelárske obchodné priestory so skladovými priestormi v objekte, Priemyselná ul. Prievidza

Prenajaté – Kancelárske obchodné priestory so skladovými priestormi v objekte, Priemyselná ul. Prievidza

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13216

Izby

1

Kúpeľne

1

Rozloha

40

Zastavaná plocha

Layer 1 40

Rok vybudovania

2017

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Vaša Realitná Vám ponúka na prenájom :

Objekt (administratívna budova) nachádzajúci sa na ul. Priemyselná v uzavretom obchodno – priemyselnom areáli.  Zastavaná plocha objektu predstavuje 144 m2.

Lokalita:

Lokalitu možno charakterizovať ako o širšie centrum mesta, blízko dostupné k centru, ale aj k napojeniu sa na hlavný cestný ťah, poprípade cestu I. triedy. Prístup k samotnému objektu je po asfaltovej komunikácií. Napojený je na všetky inžinierske siete.

Objekt:

Objekt pozostáva z administratívnej budovy s kanceláriami a skladovými priestormi. Postavený bol cca pred 30rokmi a následne v roku 2012 bol zrekonštruovaný do dnešnej podoby.

Administratívna budova:

Ide o dvojpodlažnú budovu, ktorá sa dispozične člení na:
1. podlažie : 3 x kancelársky priestor ( napr, obchodný priestor alebo kancelárie), na podlaží sa nachádza spoločné sociálne zariadenie (WC), kuchynka
2. podlažie : kancelárske priestory

Predmetom prenájmu sú kancelárske priestory na 1. NP o veľkosti cca 40m2 s možnoťou prenajať si skladové alebo výrobné priestory v tesnej blízkosti objektu. Typov skladových priestorov je viacero. V prípade potreby viacerých skladových priestorov je možnosť dohody pri osobnom jednaní.

Vykurovanie v budove je elektrické.  Dostupný priamo v objekte je internet a telefón . Bezpečnosť zabezpečuje elektronický zabezpečovací systém. Kedže ide o zrekonštruovaný objekt interiér je čistý a moderný, pôsobí reprezentatívnym dojmom.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred objektom, ktorému prislúcha dostatočný počet parkovacích miest pre kancelárske priestory.

Cena kancelársko obchodných priestorov je 65 €/m2/rok bez DPH a energií. Energie sa pohybujú okolo 60 eur/mesiac v závislosti od spotreby energií. 

V prípade ďalších informácií Vám radi odpovieme na tel. čísle 0915 756 855 alebo 0903 021 002.

Podobné nehnuteľnosti